Lepší pohled na svět

Slovo úvodem

Vážení současní a jak pevně věříme, tak i budoucí zákazníci, dovolte, abychom Vás uvítali na webových stránkách naší oční optiky. Pokud máte zájem, najdete na našich stránkách jak několik řádků o téměř dvou desítkách let provozu optiky Ivety Pleyerové, tak i něco z historie oboru a v neposlední řadě také mnoho užitečných informací o našem sortimentu a novinkách z oblasti oční optiky vůbec.

Budeme však také velmi rádi, pokud Vaše návštěva u nás nebude jen virtuální, ale navštívíte nás také osobně. Přesvědčíte se, že naší snahou je poskytnout Vám, zákazníkům, co nejlepší poradenskou a servisní služby, širokou nabídku brýlových obrub a čoček, kontaktních čoček a všech ostatních produktů souvisejících s pohodlím a dlouhou životností Vašich brýlí.

Nezdráhejte se na cokoliv zeptat. Rádi Vás budeme informovat jak o nejběžnějších úkonech, které Vám pomohou zachovat co nejdéle funkci Vašich brýlí, jako je čištění či ukládání, jakož o vysoce specifických problémech souvisejících s tou kterou oční vadou, jejím korekčním řešením, popřípadě doporučíme lékaře, na kterého se můžete obrátit. Proto neváhejte a navštivte naši provozovnu, budete vítáni....

podpis  

Tel.: +420 416 732 890
Velká Dominikánská 18
412 01 Litoměřice
Mapka