Konečně Max Mara, to není jen tak ledajaké zvolání, ale je to vyjádření změny názoru v čase. Nějak jsem nemohla přijít brýlím značky Max Mara „na chuť“. Tato kolekce pro mě byla „divná“, nebylo to v ní, bylo to jen ve mně. Nemohla jsem se přes tento názor přenést. Dokonce mě tyto brýle trochu iritovaly, štvaly mě. Nebyl pro to ale žádný důvod a teď konečně, snad s novou nápaditou kolekcí roku 2015, se můj názor na tuto kolekci změnil. Už mě nepopouzejí ani nedráždí a tak se budu snažit Vám tuto novou kolekci u nás v obchodě trochu představit. Měla to se mnou opravdu těžké, tak se jí teď chci trochu omluvit, tím, že jí příjemně představím a budu na ní hodnější, fakt.
2015/MaxMara/MMlogo.jpg
Tuto velmi známou italskou značku založil v roce 1951 Achille Maramotti. Dříve rodinný podnik v současné době patří mezi špičku na trhu s luxusní italskou módou. Idea zakladatele byla vyrábět designovou módu ve velkém a ta vedla k tomu, že se značka Max Mara stala jedním z předních italských módních domů. Do podvědomí veřejnosti se Max Mara  dostala hlavně precizní krejčovinou, která splňuje nejvyšší nároky a vysoce kvalitními materiály. Klasika, která je díky módním aktuálním barvám a nových stylových prvků moderní v každé sezóně. Pro značku Max Mara pracovali přední světoví návrháři, například Karl Lagerfeld.

2015/MaxMara/MM3.jpg

V 60. letech je Max Mara obohacena o značku Sportmax, která je módou pro mladé a v roce 1984 je uvedena značka Weekend Max Mara, což je ucelená, všestranná kolekce oblečení pro volný čas. Typické pro tuto linii jsou pohodlné přírodní materiály a důraz na detail. Dále je zde také Marina Rinaldi. Tato značka oděvního koncernu Max Mara je určena pro ženy velikosti větší než 44 a Marella, která se soustředí na ženy, které chtějí zajímavou image.
Kromě dalších doplňků jako je bižuterie, pásky, kabelky, přišly na řadu i brýle. V roce 1998 první kolekce brýlí Max Mara slavila velký úspěch, a proto je od té doby uvedena na trh každý rok nová kolekce brýlí slunečních i dioptrických. Brýle Max Mara jsou nadčasové, elegantní, stylové a  precizně vyrobené. Jsou určeny pro ženy mezi 30 až 50 lety, pro ženy, které jsou okouzlující, sebevědomé, finančně nezávislé, které mají vkus, ocení dokonalý detail a brýle podtrhnou jejich ženskost. Brýle Max Mara  jsou skvělým doplňkem k městskému oblečení, ale i samostatným stylovým prvkem. 

Některé modely z nové kolekce 2015.

2015/MaxMara/MM4.jpg
2015/MaxMara/MM2.jpg


2015/MaxMara/MM6.jpg
2015/MaxMara/MM5.jpg

2015/MaxMara/MM1.jpg
2015/MaxMara/MM1.png


2015/MaxMara/OPTICALMM1222.jpg
 

 

Tel.: +420 416 732 890
Velká Dominikánská 18
412 01 Litoměřice
Mapka