Brýle na dálku

Brýle na dálku

Rádi by jste viděli do dálky lépe a bez potíží? Předepsal Vám oční specialista brýle na dálku? Jsme tu pro Vás, můžete nám důvěřovat.

Začínáte s brýlemi na dálku?

První věc, která upoutá Váš pohled při pohledu na někoho v brýlích jsou brýle. Pokud brýle už nosíte a nebo o nich zatím jen uvažujete, měli by jste vědět, že tvoří významnou část Vaší image. Obecně platí, že člověk s brýlemi působí seriózně a jejich nesprávný výběr může mít opačný efekt. Při správné volbě představují brýle šperk na Vašem obličeji, budete je nosit hrdě, sebevědomě a stanou se milou součástí Vaší osobnosti. Dávno jsou pryč doby, kdy všichni nosili stejné brýle, protože jednoduše jiné nebyly. Dnes Vám nabízíme nesrovnatelně více rozmanitých obrub pro různé příležitosti. Hlavně pro ženy brýle na dálku představují módní doplněk, více experimentují s barvami a tvary. Proto také mnohem více řeší, zda-li se vybraný model bude hodit k jejich oblečení. Muži většinou dávají přednost decentnějším obrubám, velký důraz kladou na pohodlí a příjemný pocit při jejich nošení. Podstatnou roli při výběru brýlí hraje samozřejmě věk.

Brýle do dálky, víte o všech možnostech?

Brýle do dálky - jedná se o nabídku brýlí pro dalekozraké i krátkozraké zákazníky. Důležité je vybrat nejen vhodnou brýlovou obrubu, ale i správné brýlové čočky. V závislosti na dioptriích Vám můžeme nabídnout širokou škálu ztenčených, samozabarvovacích a slunečních skel. Použité brýlové čočky mohou být z různých materiálů a mohou mít různé povrchové úpravy (např. antireflexní úprava, hydrofobní úprava nebo tvrzení), všech cenových kategorií, do všech typů brýlových obrub. Nároky na pohodlné nošení brýlí do dálky, na jejich estetiku a především komfort vidění jsou dnes velmi vysoké. Pomůžeme Vám vybrat brýlovou obrubu, včetně brýlových čoček na dálku, aby byl pro Vás výsledek co nejlepší.

brýle do dálky

Kvalita do života

Kvalitnější povrchová úprava několikanásobně zvyšuje kvalitu vidění, celkový komfort uživatele a životnost brýlí do dálky. Dobré vidění je základem plnohodnotného života.

Nejnovější informace

Jako v mnoha oborech, i vývoj v oblasti brýlových čoček jde dopředu mílovými kroky. Jsme tu pro Vás. Rádi Vás budeme informovat o novinkách, které se objevily na trhu od Vašeho posledního výběru brýlí. Jste u nás poprvé? Nebudete ošizeni, dozvíte se o nových možnostech právě pro Vás.

 

Tel.: +420 416 732 890
Velká Dominikánská 18
412 01 Litoměřice
Mapka