Sportovní dioptrické brýle

Sportovní dioptrické brýle

Nosíte dioptrické brýle a sportujete? Z nějakého důvodu Vám nevyhovují kontaktní čočky? Potřebujete dioptrické sportovní brýle, které zároveň chrání váš zrak i před mechanickými nečistotami. Tyto brýle můžete použít pro veškeré sportovní aktivity, jakými jsou např. lyžování, jízda na kole, míčové hry s možností použití individuální korekce uživatele. Brýle je samozřejmě možné použít i bez této korekce, s planovými (bez dioptrií) čočkami. Brýle jsou navrženy a vyrobeny tak, aby byla zajištěna Vaše optimální ochrana a zároveň poskytovaly výborný uživatelský komfort. Jsou vyrobeny z velmi odolného materiálu, aby byly bezpečné.

dipotrické brýle

dipotrické brýle

V naší optice můžete zakoupit i plavecké dioptrické brýle.

dipotrické brýle

dipotrické brýle

Sportovní dioptrické sluneční brýle

Můžete si vybrat ze široké nabídky nedioptrických slunečních brýlí, do kterých Vám následně zabrousíme dioptrické sluneční brýlové čočky. U nižších dioptrií ( cca do 2.00 dioptrií) lze bez větších problémů zabrousit skla i do sportovně prohnutých slunečních brýlí. Po technické stránce lze takovéto sluneční brýle vyrobit i u vyšších dioptrií, ovšem s upozorněním, že lidské oko vnímá jinak pohled přes běžné (ploché) dioptrické čočky jinak, než přes prohnuté.

Investujte, nezapomeňte na polarizaci!

V případě, že hodláte investovat do dioptrických slunečních brýlí, doporučujeme Vám polarizační dioptrická sluneční skla ( bližší informace o polarizaci naleznete v části Sluneční brýle), která odstraní nepříjemné odlesky, zvýrazní kontrasty barev a jsou pro lidské oko mnohem příjemnější.

dipotrické brýle

 

Tel.: +420 416 732 890
Velká Dominikánská 18
412 01 Litoměřice
Mapka