[2016/Gloryfy/gloryfyLogoOriginal4c-black.jpg]

Nerozbitné brýle Gloryfy

Každý kdo nosí sluneční brýle, se často potýká z jejich křehkostí. Objevte skvělou a navíc praktickou novinku - nerozbitné brýle Gloryfy Unbreakable. Brýle Gloryfy snesou i velmi hrubé zacházení. Můžete na ně šlápnout, můžete si na ně sednout, můžete je ohýbat a můžete je dokonce přejet autem a nic se jim nestane!

2016/Gloryfy/006.jpg

Lákají vás takové brýle?

Brýle nabízí 100% optickou kvalitu, vyrábí se v široké škále modelů, podle druhu použití. Díky nerozbitné koncepci představují dokonalou ochranu pro vaše oči při sportu, ale i v běžném životě. Ve spojení s úžasným designem vás odliší od davu nosících levné napodobeniny z Číny. Brýle jsou navrhovány a vyráběny v Rakousku.

2016/Gloryfy/2.jpg

Vítejte ve světě GLORYFY!

Materiály a vlastnosti

Obruby s paměťovým efektem
 

Značka Gloryfy Unbreakable je na základě svého dlouholetého a rozsáhlého výzkumu držitelem hned několika světových patentů. Tyto obruby jsou tvořeny ze speciálního vysoce elastického materiálu s názvem G-Flex. Jeho stěžejní charakteristikou je tvarová stálost, materiál G-Flex disponuje totiž paměťovým efektem. Bez ohledu na to, jak moc brýle deformujete, tento materiál se vždy vrátí do svého původního tvaru a neztrácí svojí elasticitu ani při extrémních plusových i mínusových teplotách. Obruby jsou velmi lehké.

2016/Gloryfy/3.jpg

Bez pružných skel by to nešlo

Nezničitelné obruby nemohou být bez nezničitelných skel. Skla (plastové čočky) jsou vyrobeny také z patentovaného materiálu I-Flex. Jedním ze základních požadavků při vývoji tohoto materiálu byla ochrana a bezpečnost očí při destrukci. Výrobce vylučuje možnost zranění oka způsobeného brýlemi. Při veškerých outdoorových aktivitách jsou oči vystavovány zatížení a přitom musí reagovat na podněty ve zlomku vteřiny. I-Flex nabízí ochranu proti poškrábání a zamlžování, optickou kvalitu a 100% ochranu před UVA/UVB.

2016/Gloryfy/4.jpg

Samostatnou kapitolou je tvar brýlí
 

Tvar těchto brýlí není náhodný. Zakřivení přední části u sportovních brýlí zaručuje optimální uzavření prostoru očí a nejlepší ochranu před slunečním zářením i mechanickými vlivy, jako jsou vítr, prach, voda atd., což využijete i na motorce. Speciální tvar současně udržuje brýle pohodlně na hlavě.

2016/Gloryfy/6.jpg
2016/Gloryfy/1.jpg

Koukněte se na video! Trochu jsem brýle trápila. :-)


 


 

 

 

Tel.: +420 416 732 890
Velká Dominikánská 18
412 01 Litoměřice
Mapka