Reference

Reference

Napiště nám, jak jste byli spokojeni s našimi službami.

 

2014/Reference/reference_kruh_simona.jpgJelikož mám na čtení už čtyři dioptrie a na dálku dvě, začíná to jít se mnou z kopce. Díky Ivetě Pleyerové teď vidím jak rys, tedy když chci a když si vezmu brýle. Dokonce mě přemluvila na jedny multifokály, které používám na řízení auta a současně vidím i na palubu, jestli nepřekračuju rychlost. Velmi výhodné a velmi se mi ty brýle vyplatí. Tedy pokud se pokut týče.  Za rychlost už je neplatím.  Iveta umí změřit můj zrak pomocí mého DNA, je to měření s DNEye Scanneren a věřte, že to je něco úžasného, ojedinělého a mimořádného. Teď už vidím i každou vrásku ve své tváři, což je jediná nevýhoda, jinak je to pro život super! 

 
                                     
Simona Stašová - herečka

 

2014/Reference/reference_kruh_zuzka.jpgPracuji neustále s nějakými papíry. Přesto, že si myslím, že jsem stále mladá,  každá návštěva očního odborníka mě postaví nohama na zem. Již před několika lety jsem si oblíbila služby paní Ivety Pleyerové a jejích zaměstnanců, optičky z Litoměřic a nikam jinam nejezdím. Vím, že i přes vzdálenost, kterou absolvuji, preferuji kvalitu a výborné služby.
Přišel podzim a měla jsem pocit, že snad v tom autě toho moc nevidím. Jela  jsem opět do Litoměřic, kde mě čekalo překvapení.  Byla jsem změřena přístrojem DNEye Scannerem, který mě měřil za světla i za tmy. Po zodpovězení všech otázek jsem dostala brýle, ve kterých se nebojím řídit,  jsou sexy  a  konečně jsem pochopila logo firmy a to „Lepší pohled na svět. „ Já jej mám.

                             
                                     
JUDr. Zuzana Vávrová, MBA - advokátka Beroun

 

2014/Reference/reference_kruh_marie.jpgVzhledem k tomu, že brýle mě provázejí prakticky celý dospělý život, jsem trošku citlivá na jednání ohledně tohoto problému. Ale v optice paní Pleyerové mě tak rozmazlili, že pokud to jde, všechny mé přátele i příbuzné přesměruji do této malé, ale útulné prodejny. Není to jen o fakt kvalitním výběru brýlí, ale především o přístupu všeho personálu v každém okamžiku, kdy se zjevím ve dveřích. A to je pro každého zákazníka to nejpodstatnější. Výběr brýlí dnes není problém, spoustu toho najdete i na internetu a tato prodejna taky není v Litoměřicích jediná. Ale je jedinečná právě svými zaměstnanci, kterých si za jejich chování a aktivitu velice vážím a myslím, že tam opět co nejdříve zavítám - alespoň si prohlédnout novou kolekci brýlí, tak jako již několikrát, aniž bych si cokoli koupila - pouze se podívat, co vlastně                                                   dneska ve světě brýlí "frčí"! Jsem ráda, že jsem tuto optiku objevila a těším se, až  tam se svými známými opět zavítám.
 

Marie Vodičková - ředitelka vzdělávacího centra

 

2014/Reference/reference_kruh_hanka.jpgDo optiky Pleyerová jezdím už asi 5let a mam to tam velmi rada, protože mi vždy vyjdou vstříc časově i finančně a ještě je vše v mile a pohodové atmosféře. Měřeni zraku je "brnkačka" neboť mají profesionální přístroje a za par dnu jsou sklíčka hotova a z té neuvěřitelně nabídky obrouček se proste jedny vybrat nedají odjíždím vždy aspoň se třemi. Můj manžel Marko Igonda zatím využívá jen nabídky slunečních brýlí a vždy velmi spokojen. Všem co by si prali zajímavé a padnoucí brýle 100% doporučuji po vlastní zkušenosti!!!! A Optice Pleyerová přeji do dalších let hodně skvělých zákazníků a AŤ SE DAŘÍ!!!!


                                     
Hanka Igonda Sevčiková - členka činohry ND 

 

2014/Reference/reference_kruh_lenka.jpgV optice Pleyerová jsem se setkala s profesionálním a vstřícným přístupem, moderní technologií měření zraku, velkým výběrem kvalitního a značkového zboží. Dostalo se mi cenných rad a profesionálního přístupu od paní Ivety Pleyerová. Mám zde zaručen i kvalitní servis mých brýlí. Prostě vše, co si mohu přát. Ráda se sem vracím.
Lenka Němečková – mzdová účetní Škvorec

 

2014/Reference/reference_kruh_jaruska.jpgBrýle jsem si zakoupila v optice Pleyerová v Litoměřicich na doporučení kamarádky, její brýle mě zaujaly natolik, že jsem vážila cestu z Berouna do Litoměřic. Věnoval se mi milý personál, který mi poradil a usměrnil ve výběru. Ani jsem netušila, že obroučky mi můžou změnit tvář, zvýraznit oči, zakrýt vrásky, zmenšit nosík prostě paráda!
Seděla jsem mezi zrcadly a užívala jsem si zájem personálu, ani jsem nepostřehla, že se starají i o několik dalších zákazníku, vždy mi byl někdo na blízku a moji nerozhodnost z velkého výběru usměrnili zaměstnanci svou zkušeností poradenstvím a přizpůsobili se mé nedokonalé vizáži...
                                     Když jsem si pak nasadila hotové brýle, cítila jsem změnu. Nové brýle byly nadčasově elegantní, zjemňující obličejové rysy, zakryjí únavu,                                          vyčerpání, slzy...
 
 Mám moc krásný pocit si po ránu nasadit brýle mého stylu a při mé práci se dívat lidem do očí, soustředit se na svou práci, nechat si pochválit vzhled a cítit se krásně!!
Bez odborné pomoci se milí zákazníci sami nezkrášlíme! A proto mohu jen doporučit, poděkovat a smeknout těm, kteří nám věnuji svůj čas a umění pro naší krásu!! A jen souhlasím s majitelkou optiky Ivetou Pleyerovou, že brýle jsou pro dámy a pány ozdobný šperk.


 MUDr.Jiráková Jaroslava - lékařka

 

 

 

 

 

Tel.: +420 416 732 890
Velká Dominikánská 18
412 01 Litoměřice
Mapka