O nás

O nás

Dne 1.září 1992 se poprvé otevřely dveře domu č.18 v ulici Velká Dominikánská v Litoměřicích a bylo možno vstoupit do nově otevřené provozovny oční optiky.

Chtěl tomu jak zachovaný původní vzhled více než sto let starého domu, tak i vkus mladé majitelky, že jste se již od prvních kroků cítili jako v jiném světě. Netradičně zařízený prostor, kde se prolínala historie s moderními prvky interiérové architektury, nabádal k rozhlédnutí a ochota a profesionalita personálu skýtala naději, že tentokráte Vám nebudou brýle přiděleny, ale budete si je moci vybrat v klidném a útulném prostředí pod jemným vedením odborníka, který vidí „do kuchyně“ a upozorní Vás, že právě tato obruba, ač Vám opravdu sluší, není vhodná např. pro Váš typ skel a pod.

S rozšiřující se klientelou bylo nutné rozšířit jak nabídku, tak personální zázemí. Majitelka provozovny, paní Iveta Pleyerová, dostudovala další odvětví v oboru a s titulem OPTOMETRISTA mohla svým zákazníkům poskytnout další, velmi vítanou službu a to měření zraku. Spolu se svými kolegy, obohacuje zákazníky jak o nové zkušenosti a poznatky v oboru oční optiky, které všichni čerpají na četných školeních a výstavách, tak i spolupráci se stále novými odborníky ve výrobě brýlových i kontaktních čoček a v neposlední řadě s designovými odborníky v oblasti nabídky brýlových obrub. Postupem času si Iveta Pleyerová našla cestu k dodavatelům, kteří mají nejen krásné, ale především kvalitní zboží, které pak ona může předvést vlastním zákazníkům, navštěvujícím její provozovnu. Vzhledem k jasné vizi majitelky se značka OPTIKA PLEYEROVÁ stala pojmem pro snoubení výrazného designu, kvality a nadstandartního zboží v podobě značek J.F.Rey a Flair. Není proto s podivem, že zákazníci zůstávají po léta věrní její provozovně a ochotnému personálu, svěřují se rádi do rukou přítomných odborníků a nezřídka s nimi navazují takřka přátelské vztahy. Brýlové obruby, kvalitní brýlové čočky, široká nabídka kontaktních čoček a veškerého zboží spojeného s oční optikou, to vše by bylo málo, pokud by nebylo možno na tomto příjemném místě nalézt právě to „něco navíc“, co Vás přiměje se vrátit ať už jste zdejší nebo přespolní. A ačkoliv interiér už několikrát prodělal změnu, ochota a kvalita služeb, která byla na počátku vstupním kapitálem při otevírání provozovny zde zůstávají pevně zakořeněny a lze se jich dočkat i po téměř dvaceti letech provozu. Při návštěvě provozovny se setkáte s týmem, který Vám rádi představíme:

  • Iveta Pleyerová - majitelka provozovny - optik a optometrista
  • Roman Höfler - specialista nákupu a prodeje
  • Monika Humburská - prodejce a servisní technik
 

Tel.: +420 416 732 890
Velká Dominikánská 18
412 01 Litoměřice
Mapka