Vítejte na našem novém webu – pro Váš Lepší pohled na svět

[vitejte-na-novem-webu.jpg]

Vážení naší klienti, budoucí klienti, přátelé a návštěvníci, dovolte mi, abych Vás přivítala na webových stránkách firmy Iveta Pleyerová - Optika a nabídla Vám nejen profesionální vizuální návštěvu naší provozovny, ale především spoustu zajímavostí z oboru oční optiky a nabídek z naší činnosti.

Všichni zaměstnanci firmy věnovali tvorbě nových webových stránek velkou pozornost, abyste měli z klidu domova možnost dozvědět se o aktualitách a novinkách, které pro Vás přinášíme v našem obchodě.

Velice si vážíme našich klientů a s Vámi i budoucích klientů, a proto jsme zvolili tuto atraktivní a dostupnou formu komunikace.
Chceme Vám nabídnout možnost využití výhod v rámci našich programů, které pro Vás budeme vždy v rámci každého kalendářního roku připravovat a to jak formou soutěží, prezentačních akcí značkových brýlových obrub, tak i slev a dalších bonusů pro držitele věrnostních karet.

Novinkou našeho webu je možnost on-line objednání vyšetření zraku, podle Vašich časových možností, kdy se naši zaměstnanci budou věnovat jenom Vám.

Celý web byl připraven tak, abyste i Vy měli možnost ovlivnit naše služby a proto uvítáme Vaše názory a podněty, které nám mohou pomoci dále zkvalitnit a popř. rozšířit naše služby.

Pokud budete chtít být informováni o novinkách a prodejních a prezentačních akcích, můžete využít přihlášení do našeho Newsletteru na těchto webových stránkách.

Věřím, že Vás naše stránky zaujmou a využijete výhody programů a akcí, které pro Vás budeme pravidelně připravovat a tak s námi budete mít LEPŠÍ POHLED NA SVĚT.

Současně si dovoluji poděkovat za profesionální přípravu webových stránek firmě Nux s.r.o., Praha.

Iveta Pleyerová

 

Tel.: +420 416 732 890
Velká Dominikánská 18
412 01 Litoměřice
Mapka